Kontakt Strona główna Strona wysokokontrastowa

ZOPiS - Zespół Obsługi Przedszkoli i Szkół

Zagospodarowanie przestrzenneInwestycje gminneGospodarka odpadami komunalnymiStrategie i programy gminyPrawo lokalneSesje rady miejskiejFormularze wnioskiElektroniczna skrzynka podawcza

Ogłoszenie o wynajmie

Zarząd Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Lotos" sp. z o.o. w Busku-Zdroju zaprasza do składania pisemnych ofert na wynajęcie około 85 m kw. powierzchni handlowej, na parterze Galerii „Lotos" w Busku-Zdroju , Plac Zwycięstwa 11/12 , z przeznaczeniem na prowadzenie stoiska branży spożywczej lub przemysłowej.

W proponowanej stawce czynszu za 1m kw. miesięcznie uwzględniona będzie całość kosztów utrzymania powierzchni 1 m kw. Stawka czynszu obejmuje udostępnienie wyposażenia powierzchni, chociaż wynajmujący przewiduje możliwość dokonania wyposażenia przez najemcę, po dokonaniu uzgodnień z wynajmującym.

Zarząd Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego „Lotos"sp. z o.o. w Busku-Zdroju oczekuje od oferentów propozycji , w zakresie koordynacji współdziałania na rynku.

Oferty pisemne należy składać na adres: PHU"Lotos" sp.z o.o. w Busku-Zdroju, plac Zwycięstwa 11/212 28-100 Busko-Zdrój, w terminie do dnia 11.04.2013 roku do godz.13-tej.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 12.04.2013 r, o godz.15-tej w siedzibie firmy.

O wyborze oferty decydować będzie wysokość stawki czynszu za 1 m kw. powierzchni oraz atrakcyjność współpracy na rynku.

Zarząd PHU"Lotos"sp.z o.o. w Busku-Zdroju zastrzega , iż nie będzie udzielał odpowiedzi na oferty, które nie zostaną przyjęte.

Informacje pod nr. tel. 41-378-33-87.