Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji.
POBIERZ
Kontakt Strona główna Wersja dla niedowidzących

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

URZĘDU MIASTA I GMINY W BUSKU-ZDROJU

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

UMiG - Urząd Miasta i Gminy

BSCK - Buskie Samorządowe Centrum Kultury

MGOPS - Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

MPGK - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

SPZPOZ - Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej

Opieki Zdrowotnej

BOSIR - Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju

ZUK - Zakład Usług Komunalnych w Busku-Zdroju

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "LOTOS"

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoły i Przedszkola

Oddział Miejsko-Gminny ZOSP RP w Busku-Zdroju

Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju
100.rocznica odzyskania Niepodleglosci

Urząd



Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka - Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej

Innowacyjny Klaster
Zdrowie i Turystyka
Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej



Jednostki pomocnicze - sołectwa

 Baranów Stanisław Swiąder

Baranów

Stanisław Świąder

 Bilczów  Małgorzata Nowak

Bilczów

Małgorzata Nowak

 Biniątki  Ryszard Ząbek

Biniątki

Ryszard Ząbek

Błoniec  Marzena Gruszka

Błoniec

Marzena Gruszka

Bronina  Stanisław Kozioł

Bronina

Stanisław Kozioł

Budzyń  Szymon Lipiec

Budzyń

Szymon Lipiec

Chotelek  Elżbieta Bławat 

Chotelek

Elżbieta Bławat

 Dobrowoda Czesław Pasternak

Dobrowoda

Czesław Pasternak

Elżbiecin  Ryszard Kaszowicz

Elżbiecin

Ryszard Kaszowicz

 Gadawa  Jadwiga Socha

Gadawa

Jadwiga Socha

Galów  Wiesława Lachowska

Galów

Wiesława Lachowska

Janina  Jerzy Brzeziński

Janina

Jerzy Brzeziński

Kameduły  Bogusława Wach

Kameduły

Bogusława Wach

 Kawczyce  Edyta Łuszcz

Kawczyce

Edyta Łuszcz

Kołaczkowice  Lucyna Jędrzejewska

Kołaczkowice

Lucyna Jędrzejewska

Kostki Duże  Elżbieta Pruś

Kostki Duże

Elżbieta Pruś

Kostki Małe  Barbara Trzcina

Kostki Małe

Barbara Trzcina

 Kotki  Andrzej Duszyński

Kotki

Andrzej Duszyński

 Michał Bonarski

Las Winiarski

Michał Bonarski

Łagiewniki  Tadeusz Woźniak

Łagiewniki

Tadeusz Woźniak

 Mikułowice  Paweł Michalski

Mikułowice

Paweł Michalski

Młyny Ryszard Maj 

Młyny

Ryszard Maj

 Nowa Wieś Piotr Stępień

Nowa Wieś

Piotr Stępień

Nowy Folwark  Anna Słowak

Nowy Folwark

Anna Słowak

Oleszki  Danuta Prędka

Oleszki

Danuta Prędka

 Olganów  Bernadetta Kosmala

Olganów

Bernadetta Kosmala

Owczary  Janina Borto

Owczary

Janina Borto

Palonki  Elżbieta Ciosek

Palonki

Elżbieta Ciosek

 Pęczelice  Michał Kowalski

Pęczelice

Michał Kowalski

 Podgaje  Marek Wojciechowski

Podgaje

Marek Wojciechowski

 Radzanów  Jolanta Żurek

Radzanów

Jolanta Żurek

Ruczynow Aldona Szymanska 

Ruczynów

Aldona Szymańska

 Siesławice  Anna Szymańska

Siesławice

Anna Szymańska

 Skorzów  Włodzimierz Powroźnik

Skorzów

Włodzimierz Powroźnik

 Skotniki Ryszard Dubielewicz

Skotniki Duże

Ryszard Dubielewicz

Skotniki Małe  Jan Gajek

Skotniki Małe

Jan Gajek

 Słabkowice  Jacek Wach

Słabkowice

Jacek Wach

 Służów Przemysław Kowal

Służów

Przemysław Kowal

Szaniec  Dariusz Ignacak 

Szaniec

Dariusz Ignacak

Szczaworyż  Roman Dusza

Szczaworyż

Roman Dusza

 Wełecz  Leszek Siołek

Wełecz

Leszek Siołek

Widuchowa  Tadeusz Grochowina

Widuchowa

Tadeusz Grochowina

Wolica  Jerzy Brzostkiewicz

Wolica

Jerzy Brzostkiewicz

 Zbludowice  Anna Gluzicka

Zbludowice

Anna Gluzicka

 Zbrodzice  Justyna Kosała Władna

Zbrodzice

Justyna Kosała Władna

Zwierzyniec  Beata Pabis

Zwierzyniec

Beata Pabis

Żerniki Górne  Marta Waszek

Żerniki Górne

Marta Waszek