Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji.
POBIERZ
Kontakt Strona główna Wersja dla niedowidzących

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

URZĘDU MIASTA I GMINY W BUSKU-ZDROJU

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

UMiG - Urząd Miasta i Gminy

BSCK - Buskie Samorządowe Centrum Kultury

MGOPS - Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

MPGK - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

SPZPOZ - Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej

Opieki Zdrowotnej

BOSIR - Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju

ZUK - Zakład Usług Komunalnych w Busku-Zdroju

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "LOTOS"

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoły i Przedszkola

Oddział Miejsko-Gminny ZOSP RP w Busku-Zdroju

Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju
100.rocznica odzyskania Niepodleglosci

Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Buskie Samorządowe Centrum Kultury
w Busku-Zdroju
ul. Mickiewicza 22
28-100 Busko-Zdrój

tel. 41 370 54 00
fax. 41 370 54 01

http://www.bsck.busko.pl/

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin organizacyjny [ pdf ].

Struktura organizacyjna Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju

Dyrektor BSCK
Robert Dąbal

Z-ca Dyrektora
Tomasz Śledź tel. 41 370 54 08

Sekretariat
tel. 41 370 54 05

Dział finansowo-księgowy tel. 41 370 54 20
Główny Księgowy Bożena Małek e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Księgowy Lidia Kosiuba e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Malczewska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Organizacyjno - Administracyjny tel. 41 370 54 29
Kierownik Edyta Pakosińska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. obsługi sekretariatu Dominika Gozdek e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konserwator Andrzej Grochowski
Konserwator Mirosław Styczeń
Konserwator Ryszard Rogowski
Pracownik gospodarczy Celina Milewicz
Pracownik gospodarczy Dorota Sokołowska
Pracownik gospodarczy Paweł Szumilas

Dział Kultury i Turystyki tel: 41 370 54 10
Kierownik Małgorzata Donoch e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizator pracy artystycznej Katarzyna Legawiec e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizator pracy artystycznej Anna Stępień e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. informacji turystycznej Aneta Chyc Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. informacji turystycznej Anna Rusak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. informacji turystycznej Piotr Szumilas e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. urządzeń audiowizualnych i akustycznych Sergiusz Wachowski

Kino "Zdrój"
tel. 41 370 54 24
Bożena Sienkiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stanowisko ds. animacji kultury  tel. 41 370 54 27
Główny Specjalista ds. animacji kultury Mariola Żak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stanowisko ds. informatyki i grafiki komputerowej
Informatyk  e-mail: Daniel Piwowarczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za poprawność oraz aktualność danych dotyczących jednostki zamieszczonych w BIP odpowiedzialny jest Dyrektor BSCK- Robert Dąbal.