Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Gmina Busko-Zdrój jako Beneficjent któremu udzielono dofinansowania na realizację projektu „Rozwój terenów zieleni w mieście Busko-Zdrój" Umowa nr SL POIS.02.05.00-00-0005/16 w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko informuje, że Instytucja Zarządzająca Programem Infrastruktura i Środowisko, przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia realizacji projektów w ramach Programu w sposób:

  • etyczny,
  • jawny,
  • przejrzysty.

Wychodząc na przeciw ww. oczekiwaniom opinii publicznej zostały stworzone proste narzędzia do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.

W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy:

  • wejść na stronę internetową Programu Infrastruktura i Środowisko www.pois.gov.pl oraz w zakładce „Zgłaszanie nieprawidłowości" skorzystać z gotowego formularza i przesłać informacje drogą elektroniczną,

lub

  • wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.