Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój
ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konsultacjach społecznych
Projektu Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Busko – Zdrój na lata 2015-2025

Konsultacje społeczne prowadzone będą od dnia 24 września do dnia 14 października 2014 roku. Projekt Strategii udostępniony jest na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Busko – Zdrój w zakładce Strategie i Programy Gminy (Strategia 2015-2025).

W ramach konsultacji społecznych 3 października 2014 roku odbędą się warsztaty, na które zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby i instytucje. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Uwagi i wnioski można składać w formie pisemnej za pomocą Formularza Zgłaszania Uwag. Wypełniony Formularz można:

 1. pozostawić w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy Busko – Zdrój (pokój nr 3 na parterze Magistratu) ul. Mickiewicza 10,
 2. przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule e-maila „konsultacje społeczne – Projekt Strategii",
 3. przesłać pocztą na adres:
  Wydział Rozwoju Strategicznego, Inwestycji i Drogownictwa (RSID)
  Urząd Miasta i Gminy Busko – Zdrój
  ul. Mickiewicza 10
  28-100 Busko – Zdrój
  z dopiskiem „konsultacje społeczne – Projekt Strategii".

Uwagi i wnioski przyjmowane będą do dnia 14 października 2014 roku włącznie. Uwagi i wnioski przesłane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydział Rozwoju Strategicznego, Inwestycji i Drogownictwa (RSID) pod numerem telefonu 41 370 52 23.

Pliki do pobrania
1. Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Busko – Zdrój na lata 2015 – 2025 (Projekt 1.0).
2. Formularz Zgłaszania Uwag.
3. Prezentacja strategii.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój