KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
z dnia 10.08.2020 r.
w sprawie działań Gminy Busko-Zdrój związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19

Szanowni Państwo!

W związku ze wzrostem zachorowań na terenie Gminy Busko-Zdrój informuję, że od dnia 11.08.2020 r. ograniczony zostanie ruch i obsługa interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

Na czas nieokreślony nadal zamknięte pozostają drzwi główne od ul. Mickiewicza a wejście do budynku możliwe będzie jedynie od strony parkingu wejściem przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Do użytku publicznego pozostanie jedynie przedsionek Urzędu, gdzie kontakt z pracownikiem odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie/ interkom. Pozostała część budynku pozostaje zamknięta do odwołania.

Obieg dokumentów odbywać się będzie przez okienko wrzutowe.

Wpłaty zobowiązań na rzecz gminy należy dokonywać bez pobierania dodatkowych opłat w kasach Banku Spółdzielczego przy ul. Batorego. Rekomenduje się również aby do minimum ograniczyć wizyty w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju a wszelkie sprawy załatwiać telefonicznie, mailowo lub poprzez inne dostępne środki zdalnej komunikacji.

O ewentualnych dalszych decyzjach związanych z ograniczeniem transmisji wirusa COVID-19 będziemy informować na bieżąco. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Burmistrz Miasta i Gminy
Busko-Zdrój
w/z Z-ca Burmistrza
mgr Michał Maroński

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].