Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Narodowy Spis Powszechny

Loteria #NSP2021

Zapraszamy do udziału w finałowym losowaniu loterii #NarodowegoSpisuPowszechnego.

Losowanie nagród głównych odbędzie się 14 lipca 2021 roku o godzinie 12.00 i wezmą w nim udział wszystkie zarejestrowane zgłoszenia w loterii. Nagrodami głównymi jest 16 samochodów osobowych.

Regulamin loterii dostępny na: 👉 https://loteria.spis.gov.pl/.

#GUS #statystyki #NSP2021 #SpisPowszechny #LoteriaNSP2021 #Loteria #LiczySięKażdy #LiczymySięDlaPolski

Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii

Spisałeś się przez Internet w #SpisPowszechny?

Jeśli nie, zrób to do 7 lipca żeby wziąć udział w loterii promocyjnej #NSP2021 Ostatnie losowanie kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 1000 zł odbędzie się już 9 lipca br.

Jak to zrobić?

To proste, po zakończeniu wypełniania formularza spisowego pobierz specjalny, 10 znakowy kod i najpóźniej 7 lipca br. zarejestruj go tutaj:

https://loteria.spis.gov.pl/#formularz.

W każdym losowaniu aż 240 osób ma szansę na wygraną! Ty również możesz znaleźć się w tym gronie!

 Buskie Plenerowe Biuro Spisowe

W najbliższą niedzielę (20.06) w godz. 14.00 - 18.00 Gminne Biuro Spisowe w Busku-Zdroju zaprasza mieszkańców do plenerowego punktu spisowego zlokalizowanego pod Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy Al. Mickiewicza 22a.

Serdecznie zapraszamy!

Spisz się w plenerze z nagrodami

Dziś, Gminne Biuro Spisowe przeprowadziło akcję pn.,,Spisz się w plenerze z nagrodami".

Akcja prowadzona była na al. Mickiewicza w ramach wystawy poświęconej historii spisów powszechnych.

Każda osoba,która dokonała spisu otrzymała upominek z logo #NSP2021

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Przypominamy, że na czas trwania spisu w tutejszym Urzędzie zostało przygotowane stanowisko komputerowe przeznaczone do samospisu internetowego. Gminne Biuro Spisowe pełni dyżury w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Al. Mickiewicza 10, pokój nr 2(parter), tel. 41 370 52 25.

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 zapraszamy do obejrzenia wystawy pn. "Spis Powszechny na kartach historii" poświęconej spisom powszechnym w naszym kraju.

Wystawa usytuowana jest w centrum miasta przy Galerii Sztuki ,,Zielona", Al. Mickiewicza 7 w Busku-Zdroju do dnia 20 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie przedstawia planszę plenerową w ramach wystawy ,,Spis Ludności na kartach historii"- sentymentalną i chronologiczną podróż po dziejach spisów powszechnych z historią w tle Zdjęcie przedstawia planszę plenerową w ramach wystawy ,,Spis Ludności na kartach historii"- sentymentalną i chronologiczną podróż po dziejach spisów powszechnych z historią w tle Zdjęcie przedstawia planszę plenerową w ramach wystawy ,,Spis Ludności na kartach historii"- sentymentalną i chronologiczną podróż po dziejach spisów powszechnych z historią w tle Zdjęcie przedstawia planszę plenerową w ramach wystawy ,,Spis Ludności na kartach historii"- sentymentalną i chronologiczną podróż po dziejach spisów powszechnych z historią w tle Zdjęcie przedstawia planszę plenerową w ramach wystawy ,,Spis Ludności na kartach historii"- sentymentalną i chronologiczną podróż po dziejach spisów powszechnych z historią w tle
Zdjęcie przedstawia planszę plenerową w ramach wystawy ,,Spis Ludności na kartach historii"- sentymentalną i chronologiczną podróż po dziejach spisów powszechnych z historią w tle Zdjęcie przedstawia planszę plenerową w ramach wystawy ,,Spis Ludności na kartach historii"- sentymentalną i chronologiczną podróż po dziejach spisów powszechnych z historią w tle    

#LiczymySięDlaPolski #LiczySięKażdy #NSP2021

Tydzień Spisowy. Przyjdź do naszego Urzędu i spisz się!

Informacja spisowa

Wraz z rozpoczęciem Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań, ruszyła Loteria Promocyjna Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Nagrodami w Loterii są karty podarunkowe o wartości 500 zł i 1000 zł każda oraz 16 samochodów miejskich - Toyota Yaris.

Aby wziąć udział w Loterii należy:

  • w Okresie Promocyjnym, dokonać samospisu przy użyciu Aplikacji;
  • w Okresie Przyjmowania Zgłoszeń dokonać prawidłowego Zgłoszenia za pośrednictwem Strony Internetowej.
  • w Okresie Przyjmowania Zgłoszeń dokonać prawidłowego Zgłoszenia za pośrednictwem Strony Internetowej.

Zgłoszenia do loterii przyjmowane są od 22.04.2021 r., dlatego ważne jest zachowanie wiadomości z 10-znakowym Kodem Potwierdzającym Dokonanie Samospisu.

Szczegółowe informacje o loterii są dostępne na stronie internetowej:

https://loteria.spis.gov.pl/

#NSP2021 #LiczymysiędlaPolski #LiczySięKażdy

 Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Spis już się rozpoczął!

Dziś rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021), który przeprowadzony będzie na terenie całego kraju. Spis jest najważniejszym badaniem ze statystyki ludności - realizowany jest co 10 lat i obejmuje całą populację ludności oraz mieszkań. W przypadku wielu cech demograficzno-społecznych, spisy powszechne są jedynym źródłem danych. Wyniki spisu umożliwiają analizę i ocenę zróżnicowania przemian demograficznych i społecznych w dowolnych przekrojach, a na ich podstawie instytucje międzynarodowe i krajowe podejmują najważniejsze decyzje gospodarcze i społeczne na kolejne lata.

Udział w spisie jest obowiązkowy, a dla nas bardzo ważny, bo jak głosi hasło rozpoczynającego się spisu #liczysiękażdy

Jak mogę się spisać?

  • Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy. Przez cały czas trwania spisu możesz spisać się na stronie spis.gov.pl – znajdziesz tam także szczegółowe informacje na temat spisu.
  • Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 możesz zadzwonić na infolinię 22 279 99 99 gdzie uzyskasz pomoc w samospisie, lub skorzystać z opcji „spis na żądanie” przez rachmistrza telefonicznego.
  • Dodatkowo w trakcie spisu wdrożymy metody pomocnicze – spis bezpośredni oraz telefoniczny. Osoba, która nie dokonała samospisu internetowego nie może odmówić przekazania danych rachmistrzowi spisowemu.