Busko-Zdrój, dnia 2 lipca 2018 r.

Znak:OPIS.042.6.4.2018

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Gmina Busko-Zdój zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych oraz zakup, dostawę i montaż elementów wyposażenia pracowni tworzonej na potrzeby realizacji zadania pn. Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii - zadanie realizowane w ramach Programu dla gmin województwa świętokrzyskiego pn. Pracownia edukacji ekologiczno - przyrodniczej w szkole podstawowej.

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie [ pdf ].
Załącznik nr 1 - Szczegółowy opis pomocy dydaktycznych/elementów wyposażenia [ pdf ].
Załącznik nr 2 - Formularz oferty cenowej [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 3 - Umowa [ pdf ].

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].