Busko-Zdrój, dnia 04.05.2020 r.

RSID.7013.15.6.1.2018.2020

ZAPYTANIE OFERTOWE
Zamówienie o wartości nie przekraczającej równowartości kwoty 30 000 Euro

Gmina Busko-Zdrój w trybie zapytania ofertowego zgodnie z Zarządzeniem Nr 221/2016 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 22 grudnia 2016r.,

z a p r a s z a

do złożenia oferty cenowej na jest pełnienie funkcji inspektora nad robotami budowlanymi w branży archeologicznej, w ramach realizowanego projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020.

Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nad robotami budowlanymi w branży archeologicznej prowadzonymi w ramach zadania inwestycyjnego „Adaptacja budynków przy ul. Bocznej na cele społeczno-kulturalne wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu”.

Dokumenty do pobrania:

Zapytanie ofertowe [ pdf ].
Załącznik nr 1 - szczegółowy opis [ pdf ].
Załącznik nr 2 - formularz ofertowy [ pdf ].
Załącznik nr 3 - wzór umowy [ pdf ] .
Załącznik nr 4 - oświadczenie [ pdf ].
Załącznik nr 1 do umowy - decyzja konserwatora [ pdf ].
Załącznik nr 2 do umowy - decyzja pozwolenia na budowę [ pdf ].

Informacja z otwarcia ofert [ pdf ].

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].