Busko-Zdrój, dnia 07.04.2022r.

Znak: RSID.7013.4.3.2022

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ
Zamówienie o wartości szacunkowej do 130 000 złotych netto

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego zgodnie z Zarządzeniem Nr 16/2021 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 15 stycznia 2021r zaprasza do złożenia oferty cenowej.

Gmina Busko-Zdrój, jako Inwestor zadania pn. „Budowa ulicy Wschodniej etap III wraz przebudową ulicy Partyzantów nr 314150 T w Busku-Zdroju" w ramach „Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg” zaprasza do złożenia oferty cenowej na pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad w/w zadaniem.

Przedmiot zamówienia:

Zamówienie polegać będzie na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad zadaniem „Budowa ulicy Wschodniej etap III wraz przebudową ulicy Partyzantów nr 314150 T w Busku-Zdroju" w specjalnościach:

• drogowej,
  • konstrukcyjno-budowlanej,
  • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Informacja z otwarcia ofert [ pdf ] (2022-04-27).

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie [ pdf ].
Załącznik nr 1 - formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 2 - wzór umowy [ pdf ].