Busko-Zdrój, dnia 03.01.2023r.

Znak: RSID.041.3.7.2022

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Gmina Busko-Zdrój, jako Inwestor zadania pn. „Rozbudowa infrastruktury przedszkolnej w Busku-Zdroju” zaprasza do złożenia oferty cenowej na pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad w/w zadaniem.

Zadanie zostało podzielone na 2 części:

Część 1 - Przebudowa i termomodernizacja obiektu gminnego na ul. ppłk. Srogiego w Busku-Zdroju z przeznaczeniem na Publiczne Przedszkole nr 1. Budynek zostanie wyremontowany, poddany termomodernizacji, wymieniona zostanie stolarka, instalacje wewnętrzne, zamontowana zostanie instalacja fotowoltaiczna, zakupione zostanie niezbędne wyposażenie.

Część 2 - Rozbudowa, nadbudowa Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju z zagospodarowaniem terenu wokół budynku. W budynku wykonane zostaną i wyposażone dodatkowe sale do zajęć edukacyjnych, ruchowo-korekcyjnych z zapleczem higieniczno-sanitarnym oraz windą osobową.

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie [ pdf ].
Załącznik nr 1 - Formularz Ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 2 - Oświadczenie [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 3 - Wzór umowy [ pdf ].

Informacja z otwarcia ofert pdf (2023-01-17).

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty pdf ] (2023-01-18).

Notatka służbowa pdf ] (2023-01-18).