Uchwała Nr 16/2009
III Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach z dnia 2 kwietnia 2009r.

W sprawie opinii o sprawozdaniach z wykonania budżetu gminy za 2008 rok [ pdf ].

Budżet MiG Busko 2008  [ pdf ].

Informacja z wykonania budżetu Gminy Busko-Zdrój za I półrocze 2008 roku.  [pdf ]

Uchwała nr 36/2008
III Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach z dnia 29 maja 2008 r.

W sprawie opinii o możliwości spłaty pożyczek przez Gminę Busko - Zdrój [ pdf ].

Uchwała nr 2/2008
III Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach z dnia 5 marca 2008 r.

W sprawie opinii o możliwości spłaty kredytu przez Gminę Busko-Zdrój [ pdf ].