Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informuje, że w dniu 13 października 2018 r. w Sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju, Al. Mickiewicza 22 odbędzie się szkolenie dla Przewodniczących i Zastępców Obwodowych Komisji Wyborczych w godzinach:

Dla Obwodowych Komisji Wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania: godz. 10.00-12.00
Dla Obwodowych Komisji Wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania: godz. 12.00-14.00

Szkolenie poprowadzi Komisarz Wyborczy w Kielcach II Pan Rafał Adamczyk.

Szkolenie dla całych składów Obwodowych Komisji Wyborczych odbędzie się w dniu 17 października 2018 r. w Sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju, Al. Mickiewicza 22 w godzinach:

Szkolenie poprowadzi urzędnik wyborczy Pani Marta Mochocka - Nr telefonu: 41 370 54 55