Informacja
o zgłaszaniu kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informuje, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych będą przyjmowane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr telefonów 41 370 52 80, 41 370 52 36 lub 41 370 52 61.

Zgłoszenia będzie można zostawić w specjalnym okienku uruchomionym w celu możliwości bezpośredniego złożenia dokumentów od strony wejścia dla niepełnosprawnych.