Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informuje, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych będą przyjmowane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr telefonów 41 370 52 80, 41 370 52 36 lub 41 370 52 61.

Zgłoszenia będzie można przesłać najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy urzędu w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą lub zostawić w specjalnym okienku uruchomionym w celu możliwości bezpośredniego złożenia dokumentów od strony wejścia dla niepełnosprawnych.

Pozostałe informacje zawarte są w stanowisku Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych ZPOW-571-32/20 z dnia 26 marca 2020 r.