Budowa dwóch boisk wielofunkcyjnych

flaga i godlo

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ
PROGRAM SPORTOWA POLSKA – PROGRAM ROZWOJU LOKALNEJ INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ – EDYCJA 2022

DOFINANSOWANIE 543 700,00zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ 2 072 000,00zł

Zakończono realizację projektu pn. „Budowa dwóch boisk wielofunkcyjnych: przy Zespole Placówek Oświatowych w Dobrowodzie oraz przy Zespole Placówek Oświatowych w Kołaczkowicach”

Projekt został wykonany w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury edukacyjnej w Gminie Busko-Zdrój, w tym budowa boisk wielofunkcyjnych przy Publicznych Szkołach Podstawowych w Gminie Busko-Zdrój” i obejmował:

Część nr 1 – Budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Dobrowodzie
Część nr 2 - Budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Kołaczkowicach

flaga i godlo

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ

DOFINANSOWANIE 543 700,00zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ 2 072 000,00zł

W dniu 23.02.2023r. Gmina Busko-Zdrój zawarła z Ministerstwem Sportu i Turystyki Umowę Nr 2023/0049/0214/SubA/DIS/SP/22 o dofinansowanie zadania pn. „Budowa dwóch boisk wielofunkcyjnych: przy Zespole Placówek Oświatowych w Dobrowodzie oraz przy Zespole Placówek Oświatowych w Kołaczkowicach”.