LP NAZWA PROJEKTU DATA WPŁYWU WNIOSKODAWCA
1. Zwiększenie potencjału bojowego OSP wraz z rozwojem młodzieżowej drużyny pożarniczej w Widuchowej poprzez zakup specjalistycznego sprzętu oraz umundurowania 30.08.2023r.

Organizacja pozarządowa:

Ochotnicza Straż Pożarna   w Widuchowej

Marcin Bednarski

2. Zadaszenie nad placem mieszczącym się za budynkiem świetlicy, przed altaną plenerową, na którym odbywają się imprezy kulturalne i zabawy dla dzieci organizowane dla mieszkańców wsi Łagiewniki 31.08.2023r.

Sołtys i Rada Sołecka

Dorota Paluch

3. Wymiana bramy garażowej z napędem elektrycznym w Ochotniczej Straży Pożarnej w Owczarach 31.08.2023r.

Mateusz Plisak

4. W trosce o bezpieczeństwo- zakup specjalistycznego sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikułowicach 31.08.2023r.

Organizacja pozarządowa.

Ochotnicza Straż Pożarna w Mikułowicach

Bartosz Lasia

5. Remont strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbludowicach 31.08.2023r.

Grupa mieszkańców.

Rafał Paradziej

6. Poprawa warunków do uprawiania sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych 01.09.2023r.

Grupa mieszkańców.

Grzegorz Załęcki

7. Zakup i montaż wrzutni bibliotecznej przy bramie wjazdowej do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju 01.09.2023r.

Wioletta Wilk

8. Remont drogi gminnej w Oleszkach, droga nr 397 01.09.2023r.

Danuta Prędka

9. Modernizacja systemu ogrzewania Świetlicy Wiejskiej, oraz Strażnicy OSP w Skotnikach Małych. Montaż pompy ciepła powietrze-powietrze, wraz z instalacją fotowoltaiczną 01.09.2023r.

Organizacja pozarządowa:

OSP Skotniki Małe

Dawid Piwowarczyk

10. Świetlica przyjazna mieszkańcom-zagospodarowanie placu przy budynku OSP (Kotki) 01.09.2023r.

Andrzej Duszyński

11. Poprawa bezpieczeństwa uczniów i estetyki szkoły poprzez wymianę wykładzin na korytarzach w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 im. Płk Aleksandra  Krzyżanowskiego„Wilka” w Busku-Zdroju 01.09.2023r.

Piotr Patrzałek

12. Buska Młodzież-Razem Ratujemy Życie 01.09.2023r.

Tomasz Sekułowicz

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].