Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Harmonogramy wywozu odpadów...

HARMONOGRAM - MIASTO BUSKO-ZDRÓJ
ZABUDOWA JEDNORODZINNA 2018 R.

TEL. 41 378 46 33

ODPADY GROMADZONE SELEKTYWNIE:
Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło, BIO

Poniedziałek
II i IV w m-cu 
Środa
II i IV w m-cu 
Piątek
II i IV w miesiącu 

UWAGA: Styczeń - Odbiory odpadów: II Poniedziałek - 15.01.2018 i IV Poniedziałek - 29.01.2018
Kwiecień - Odbiory odpadów: II Poniedziałek - 16.04.2018 i IV Poniedziałek - 30.04.2018
Sierpień - Odbiory odpadów: II Środa 08.08.2018 i IV Środa - 29.08.2018
Grudzień - Za 26.12.2018 IV Środa odbiór odpadów odbędzie się 27.12.2018 ( Czwartek )

UWAGA: Odpady ulegające biodegradacji (BIO) w okresie zimowym raz w miesiącu:
( II Poniedziałek , II Środa , II Piątek ).

W DNIU WYWOZU PROSZĘ WYSTAWIAĆ ODPADY PRZED POSESJĄ!!!

ODPADY – elektryczno-elektroniczne, wielkogabarytowe i niebezpieczne

29-III i 30-VIII 29-III i 30-VIII 29-III i 30-VIII

W DNIU WYWOZU PROSZĘ WYSTAWIAĆ ODPADY PRZED POSESJĄ!!! 

ODPADY ZMIESZANE I POZOSTAŁE PO SELEKCJI

Poniedziałek
I i III w m-cu 
Środa
I i III w m-cu 
Piątek
I i III w miesiącu 
UL.KRÓLOWEJ JADWIGI
UL.GRUNWALDZKA
UL.JAGIELLOŃSKA
UL.HOŁDU PRUSKIEGO
UL.ŁAGIEWNICKA
UL.ROTMISTRZA PILECKIEGO
UL.RAJSKIE OGRODY
UL.NIWA
PL.TARGOWY
UL.TARGOWA
UL.PIEKARSKA
UL.BATOREGO
UL.WYSZYŃSKIEGO
UL.JABŁONIOWA
UL.JAŚMINOWA
UL.JODŁOWA
UL.WIOSENNA
UL.ORZECHOWA
UL.MORELOWA
UL.WIDUCHOWSKA
UL.PAWIA
UL.SEZAMKOWA
UL.KILIŃSKIEGO
UL.KOŚCIUSZKI
UL.POPRZECZNA
UL.POCZTOWA
UL.MICKIEWICZA
UL.KOPERNIKA
UL.BOCZNA
UL.RÓŻANA
UL.ŻEROMSKIEGO
UL.SROGIEGO
UL.POLNA
UL.KOCHANOWSKIEGO
UL.ORZESZKOWEJ
UL.LANGIEWICZA / LEŚNA / BIWAKOWA
UL.DŁUGOSZA
UL.SZMARAGDOWA
UL.KORCZAKA
UL.SIENKIEWICZA
UL.KONOPNICKIEJ
UL.BRONIEWSKIEGO
UL.REJA
UL.DĄBROWSKIEJ
UL.KAZIMIERZA WIELKIEGO
UL.PARTYZANTÓW
UL.MAŁA
UL.SKAŁKI
UL.BOHATERÓW WARSZAWY
UL.BATALIONÓW CHŁOPSKICH
PL.ZWYCIĘSTWA
UL.STASZICA
UL.PRUSA
UL.DYGASIŃSKIEGO
UL.SZANIECKA
UL.DMOWSKIEGO
OS.PROMYK
UL.SIESŁAWSKA
UL.SZYDŁOWSKA
UL.OBJAZDOWA
UL.ARMII KRAJOWEJ
UL.SPACEROWA
UL.MONIUSZKI
UL.UCHNASTA
UL.BOHATERÓW WESTERPLATTE
UL.ŁADNA
UL.SŁOWACKIEGO
UL.KRYSTYNY JAMROZ
UL.NORWIDA
UL.BYRKOWSKIEGO
UL.1-MAJA
UL.PARKOWA
UL.SŁONECZNA
UL.MALINOWA
UL.SPOKOJNA
UL.BAJKOWA
UL.WOJSKA POLSKIEGO
UL.NADOLE
UL.REYMONTA
UL.OGRODOWA
UL.KRÓTKA
UL.SĄDOWA
UL.STAWOWA
UL.ŹRÓDLANA
UL.MIKUŁOWICKA
UL.DZIAŁKOWICZA
UL.SZARYCH SZEREGÓW
UL.WESOŁA
UL.GAIK
UL.ZACISZE
UL.ZIELONA
UL.ZACHODNIA
UL.WITOSA
UL.WRZOSOWA
UL.WARYŃSKIEGO
UL.SOLE
UL.ROKOSZA
UL.LIPOWA
UL.KUSOCIŃSKIEGO
UL.MŁYŃSKA
UL.SADY
UL.GROTTA
UL.KLONOWA
UL.CHOPINA
UL.KWIATOWA
UL.WIENIAWSKIEGO
UL.REHABILITACYJNA
UL.CEGLANA
UL.PRZEMYSŁOWA
UL.LAWEND OWA
UL.GODŁOWSKIEGO
UL.PARKINGOWA

UWAGA: Styczeń - Odbiory odpadów: I Poniedziałek - 08.01.2018 i III Poniedziałek - 22.01.2018
Kwiecień -
Odbiory odpadów: I Poniedziałek - 09.04.2018 i III Poniedziałek - 23.04.2018
Sierpień -
Odbiory odpadów: I Środa - 01.08.2018 i III Środa - 22.08.2018

UWAGA: Odpady zmieszane i pozostałe po selekcji (w tym popiół) odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXXIV/453/2017 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

W przypadku gromadzenia wyżej wymienionych odpadów w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich ewentualne uszkodzenia w trakcie odbioru.


W DNIU WYWOZU PROSZĘ WYSTAWIAĆ ODPADY PRZED POSESJĄ!!!

HARMONOGRAM - MIASTO BUSKO-ZDRÓJ
ZABUDOWA WIELORODZINNA 2018 R.

TEL. 41 378 46 33

ZMIESZANE I POZOSTAŁE PO SELEKCJI

PONIEDZIAŁEK  ŚRODA  PIĄTEK
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wspólnoty Mieszkaniowe

ODPADY GROMADZONE SELEKTYWNIE:
Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier, Szkło
Spółdzielnia Mieszkaniowa , Wspólnoty Mieszkaniowe

W KAŻDY CZWARTEK ,
ORAZ W MIARĘ UZASADNIONYCH POTRZEB.

BIO
Spółdzielnia Mieszkaniowa , Wspólnoty Mieszkaniowe

W KAŻDY WTOREK
(w okresie zimowym w II i IV wtorek)
ORAZ W MIARĘ UZASADNIONYCH POTRZEB.

Odpady elektryczno-elektroniczne, wielkogabarytowe i niebezpieczne

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE: 29 -III i 30 - VIII
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA: 29 -III i 30 - VIII

HARMONOGRAM - SOŁECTWA GMINY BUSKO-ZDRÓJ
ZABUDOWA JEDNORODZINNA I WIELORODZINNA: 2018 R.

ODPADY:

1. Odpady: Zmieszane i pozostałe po selekcji.
2. Odpady gromadzone selektywnie: Metale i Tworzywa Sztuczne , Papier, Szkło , BIO

TEL. 41 378 46 33

1. KAMEDUŁY, SŁABKOWICE, MŁYNY, GALÓW, SZANIEC, SKORZÓW  04-I 01-II 01-III 05-IV 10-V 07-VI 05-VII 02-VIII 06-IX 04-X 08-XI 06-XII
2. SŁUŻÓW, PALONKI, PODGAJE, KOTKI, JANINA, KOŁACZKOWICE  02-I 06-II 06-III 03-IV 08-V 05-VI 03-VII 07-VIII 04-IX 02-X 06-XI 30-XI
3. SKOTNIKI DUŻE I MAŁE, OLGANÓW, BARANÓW, DOBROWODA, GADAWA  11-I 08-II 08-III 12-IV 17-V 14-VI 12-VII 09-VIII 13-IX 11-X 15-XI 13-XII
4. MIKUŁOWICE, BILCZÓW, BUDZYŃ, KAWCZYCE, RADZANÓW  09-I 13-II 13-III 10-IV 15-V 12-VI 10-VII 14-VIII 11-IX 09-X 13-XI 04-XII
5. BRONINA, OWCZARY, PĘCZELICE, SZCZAWORYZ, BŁONIEC, NOWA WIEŚ, ŻERNIKI GÓRNE  18-I 15-II 15-III 19-IV 24-V 21-VI 19-VII 16-VIII 20-IX 18-X 22-XI 20-XII
6. RUCZYNÓW, WIDUCHOWA, ZBRODZICE, ŁAGIEWNIKI, ELŻBIECIN, ZWIERZYNIEC 16-I 20-II 20-III 17-IV 22-V 19-VI 17-VII 21-VIII 18-IX 16-X 20-XI 11-XII
7. NOWY FOLWARK, KOSTKI DUŻE I MAŁE, WEŁECZ, LAS WINIARSKI, OLESZKI 25-I 22-II 22-III 26-IV 30-V 28-VI 26-VII 23-VIII 27-IX 25-X 29-XI 31-XII
8. SIESŁAWICE, BINIĄTKI, ZBLUDOWICE, WOLICA, CHOTELEK 23-I 27-II 27-III 24-IV 29-V 26-VI 24-VII 28-VIII 25-IX 23-X 27-XI 18-XII

UWAGA: Odpady zmieszane i pozostałe po selekcji (w tym popiół) odbierane będą tylko z pojemników o pojemności 110L zgodnie z Uchwałą Nr XXXIV/453/2017 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

W przypadku gromadzenia wyżej wymienionych odpadów w plastikowych pojemnikach Odbiorca nie ponosi odpowiedzialności za ich ewentualne uszkodzenia w trakcie odbioru.

UWAGA: Odpady ulegające biodegradacji (BIO) z obszarów zabudowy wielorodzinnej w okresie letnim II i IV wtorek.

W DNIU WYWOZU PROSZĘ WYSTAWIAĆ ODPADY PRZED POSESJĄ!!!

 ODPADY: elektryczno-elektroniczne, wielkogabarytowe i niebezpieczne

1. KAMEDUŁY, SŁABKOWICE, MŁYNY, GALÓW, SZANIEC, SKORZÓW 30-I 30-VII
2. SŁUŻÓW, PALONKI, PODGAJE, KOTKI, JANINA,KOŁACZKOWICE 30-I 30-VII
3. SKOTNIKI DUŻE I MAŁE, OLGANÓW, BARANÓW, DOBROWODA, GADAWA 30-I 30-VII
4. MIKUŁOWICE, BILCZÓW, BUDZYŃ, KAWCZYCE, RADZANÓW 30-I 30-VII
5. BRONINA, OWCZARY, PĘCZELICE, SZCZAWORYZ, BŁONIEC, NOWA WIEŚ, ŻERNIKI GÓRNE 30-I 31-VII
6. RUCZYNÓW, WIDUCHOWA, ZBRODZICE, ŁAGIEWNIKI, ELŻBIECIN, ZWIERZYNIEC 31-I 31-VII
7. NOWY FOLWARK, KOSTKI DUŻE I MAŁE, WEŁECZ, LAS WINIARSKI, OLESZKI 31-I 31-VII
8. SIESŁAWICE, BINIĄTKI, ZBLUDOWICE, WOLICA, CHOTELEK 31-I 31-VII

W DNIU WYWOZU PROSZĘ WYSTAWIAĆ ODPADY PRZED POSESJĄ!!!