Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Sołectwa

Baranow Stanislaw Swiader

Baranów

Stanisław Świąder

Bilczow Malgorzata Nowak

Bilczów

Małgorzata Nowak

Biniatki Mariola Brych

Biniątki

Mariola Brych

Bloniec Marzena Gruszka

Błoniec

Marzena Gruszka

Bronina Stanislaw Kozil

Bronina

Stanisław Kozioł

Budzyn Szymon Lipiec

Budzyń

Szymon Lipiec

Chotelek Elzbieta Blawat

Chotelek

Elżbieta Bławat

Dobrowoda Grzegorz Wielgo

Dobrowoda

Grzegorz Wielgo

Elzbiecin Ryszard Kaszowicz

Elżbiecin

Ryszard Kaszowicz

Gadawa Jadwiga Socha

Gadawa

Jadwiga Socha

Galow Agnieszka Wach

Galów

Agnieszka Wach

Janina Jerzy Brzezinski

Janina

Jerzy Brzeziński

Kameduly Boguslawa Wach

Kameduły

Bogusława Wach

Kawczyce Edyta Łuszcz

Kawczyce

Edyta Łuszcz

Kołaczkowice Lucyna Jedrzejewska

Kołaczkowice

Lucyna Jędrzejewska

Kostki Duże Elżbieta Prus

Kostki Duże

Elżbieta Pruś

Kostki Małe Barbara Trzcina

Kostki Małe

Barbara Trzcina

Kotki Andrzej Duszynski

Kotki

Andrzej Duszyński

Las Winiarski Elżbieta Lachowicz

Las Winiarski

Elżbieta Lachowicz

Lagiewniki Dorota Paluch

Łagiewniki

Dorota Paluch

Mikulowice Bożena Mierzwa

Mikułowice

Bożena Mierzwa

Mlyny Ryszard Maj

Młyny

Ryszard Maj

Nowa Wieś Piotr Stępien

Nowa Wieś

Piotr Stępień

Nowy Folwark Anna Słowak

Nowy Folwark

Anna Słowak

Oleszki Danuta Prędka

Oleszki

Danuta Prędka

Olganów Bernadetta Kosmala

Olganów

Bernadetta Kosmala

Owczary Janina Borto

Owczary

Janina Borto

Palonki Elżbieta Ciosek

Palonki

Elżbieta Ciosek

Pęczelice Barbara Orleańska

Pęczelice

Barbara Orleańska

Podgaje Marek Wojciechowski

Podgaje

Marek Wojciechowski

Radzanów Patryk Bogdalski

Radzanów

Patryk Bogdalski

Ruczynów Aldona Szymańska

Ruczynów

Aldona Szymańska

Sisławice Anna Szymańska

Siesławice

Anna Szymańska

Skorzów Włodzimierz Powroźnik

Skorzów

Włodzimierz Powroźnik

Skotniki Duże Ryszard Dubielewicz

Skotniki Duże

Ryszard Dubielewicz

Skotniki Male Jan Gajek

Skotniki Małe

Jan Gajek

Słabkowice Jacek Wach

Słabkowice

Jacek Wach

Służów Przemysław Kowal

Służów

Przemysław Kowal

Szaniec Dariusz Ignacak

Szaniec

Dariusz Ignacak

Szczaworyż Roman Dusza

Szczaworyż

Roman Dusza

Wełecz Leszek Siołek

Wełecz

Leszek Siołek

Widuchowa Tadeusz Grochowina

Widuchowa

Tadeusz Grochowina

Wolica Jerzy Brzostkiewicz

Wolica

Jerzy Brzostkiewicz

Zbludowice Anna Gluzicka

Zbludowice

Anna Gluzicka

Zbrodzice Daniel Piotrowski

Zbrodzice

Daniel Piotrowski

Zwierzyniec Beata Pabis

Zwierzyniec

Beata Pabis

Żerniki Górne Marta Waszek

Żerniki Górne

Marta Waszek