Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Sołectwa

Baranow Stanislaw Swiader

Baranów

Stanisław Świąder

Bilczow Malgorzata Nowak

Bilczów

Małgorzata Nowak

Biniatki Ryszard Zabek

Biniątki

Ryszard Ząbek

Bloniec Marzena Gruszka

Błoniec

Marzena Gruszka

Bronina Stanislaw Kozil

Bronina

Stanisław Kozioł

Budzyn Szymon Lipiec

Budzyń

Szymon Lipiec

Chotelek Elzbieta Blawat

Chotelek

Elżbieta Bławat

Dobrowoda Czeslaw Pasternak

Dobrowoda

Czesław Pasternak

Elzbiecin Ryszard Kaszowicz

Elżbiecin

Ryszard Kaszowicz

Gadawa Jadwiga Socha

Gadawa

Jadwiga Socha

Galow Wieslawa Lachowska

Galów

Wiesława Lachowska

Janina Jerzy Brzezinski

Janina

Jerzy Brzeziński

Kameduly Boguslawa Wach

Kameduły

Bogusława Wach

Kawczyce Edyta Luszcz

Kawczyce

Edyta Łuszcz

Kolaczkowice Lucyna Jedrzejewska

Kołaczkowice

Lucyna Jędrzejewska

Kostki Duze Elzbieta Prus

Kostki Duże

Elżbieta Pruś

Kostki Male Barbara Trzcina

Kostki Małe

Barbara Trzcina

Kotki Andrzej Duszynski

Kotki

Andrzej Duszyński

Las Winiarski Michal Bonarski

Las Winiarski

Michał Bonarski

Lagiewniki Tadeusz Wozniak

Łagiewniki

Tadeusz Woźniak

Mikulowice Pawel Michalski

Mikułowice

Paweł Michalski

Mlyny Ryszard Maj

Młyny

Ryszard Maj

Nowa Wies Piotr Stepien

Nowa Wieś

Piotr Stępień

Nowy Folwark Anna Slowak

Nowy Folwark

Anna Słowak

Oleszki Danuta Predka

Oleszki

Danuta Prędka

Olganow Bernadetta Kosmala

Olganów

Bernadetta Kosmala

Owczary Janina Borto

Owczary

Janina Borto

Palonki Elzbieta Ciosek

Palonki

Elżbieta Ciosek

Peczelice Michal Kowalski

Pęczelice

Michał Kowalski

Podgaje Marek Wojciechowski

Podgaje

Marek Wojciechowski

Radzanow Jolanta Zurek

Radzanów

Jolanta Żurek

Ruczynow Aldona Szymanska

Ruczynów

Aldona Szymańska

Sislawice Anna Szymanska

Siesławice

Anna Szymańska

Skorzow Wlodzimierz Powroznik

Skorzów

Włodzimierz Powroźnik

Skotniki Duze Ryszard Dubielewicz

Skotniki Duże

Ryszard Dubielewicz

Skotniki Male Jan Gajek

Skotniki Małe

Jan Gajek

Slabkowice Jacek Wach

Słabkowice

Jacek Wach

Sluzow Przemyslaw Kowal

Służów

Przemysław Kowal

Szaniec Dariusz Ignacak

Szaniec

Dariusz Ignacak

Szczaworyz Roman Dusza

Szczaworyż

Roman Dusza

Welecz Leszek Siolek

Wełecz

Leszek Siołek

Widuchowa Tadeusz Grochowina

Widuchowa

Tadeusz Grochowina

Wolica Jerzy Brzostkiewicz

Wolica

Jerzy Brzostkiewicz

Zbludowice Anna Gluzicka

Zbludowice

Anna Gluzicka

Zbrodzice Justyna Kosala Wladna

Zbrodzice

Justyna Kosała Władna

Zwierzyniec Beata Pabis

Zwierzyniec

Beata Pabis

Zerniki Gorne Marta Waszek

Żerniki Górne

Marta Waszek

Zamknij