Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Razem Bezpieczniej

flaga i godlo

RZĄDOWY PROGRAM
OGRANICZANIA PRZESTĘPCZOŚCI

I ASPOŁECZNYCH ZACHOWAŃ RAZEM BEZPIECZNIEJ
im. Władysława Stasiaka na lata 2022 - 2024
(edycja 2022 r.)

 

Zwiększenie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej w Gminie Busko-Zdrój

 

DOFINANSOWANIE: 89 742,00 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ ZADANIA: 99 714,29 zł

Projekt "Zwiększenie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej w Gminie Busko-Zdrój" - działania dla uczniów SP z Gminy Busko-Zdrój

razem bezpieczniej

 

Pieniądze na poprawę bezpieczeństwaGmina Busko-Zdrój pozyskała dofinasowanie na realizację we wszystkich gminnych, publicznych szkołach podstawowych projektu pt.: „Zwiększenie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej w Gminie Busko-Zdrój” w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024 (edycja 2022 r.).

Dnia 18 października 2022 r. Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora wraz ze Skarbnikiem Miasta i Gminy Busko-Zdrój Arturem Tokarzem podpisali w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim Porozumienie dotyczące dofinansowania projektu. Wzięli również udział w konferencji prasowej z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza oraz włodarzy miast i gmin wraz ze skarbnikami jednostek.

– To kolejna edycja programu bardzo dobrze rozumianego i odbieranego, otwartego zarówno dla samorządów, jak i organizacji pozarządowych. Dotychczas do województwa świętokrzyskiego wpłynęło w jego ramach ponad 3 miliony złotych. Program ma na celu podniesienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa – powiedział wojewoda podczas spotkania w urzędzie wojewódzkim. – Jeżeli rząd przeznaczył w tym roku na „Razem bezpieczniej” 12 milionów, a my bierzemy z tego niemal milion – to świadczy o jednym: potrafimy dobrze składać wnioski i dobrze identyfikować potrzeby – podkreślił Zbigniew Koniusz.