baner solary2

Konferencja podsumowująca projekt solarnyW dniu 25 kwietnia 2017r. odbyła się konferencja podsumowująca Projekt pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego". Podczas konferencji, która odbyła się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury podsumowano lata współpracy naszej gminy, jako Instytucji Realizującej z przedstawicielami strony szwajcarskiej.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Biura Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, samorządów z województwa świętokrzyskiego, wykonawców oraz mediów.

Podczas konferencji odbyło się uroczyste odebranie wykonanych przez Powiat Buski w ramach projektu instalacji modelowych zlokalizowanych przy Zespole Szkół Techniczno – Informatycznych w Busku Zdroju.

Link do artykułu: „Przekazanie modelowej instalacji odnawialnych źródeł energii".

Konferencji towarzyszyła wystawa zdjęć instalacji solarnych i fotowoltaicznych wykonanych w ramach projektu „solarnego" oraz prac konkursu plastycznego, zorganizowanego w ramach projektu. Podczas konferencji przedstawiono rezultaty projektu oraz podzielono się dobrymi praktykami z uczestnikami.

Link do artykułu: „Konferencja podsumowująca projekt"

Konferencja podsumowująca projekt solarnyKonferencja podsumowująca projekt solarnyKonferencja podsumowująca projekt solarny

Konferencja podsumowująca projekt solarnyKonferencja podsumowująca projekt solarny Konferencja podsumowująca projekt solarny

Konferencja podsumowująca projekt solarny