loga

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z pracami nad dokumentem Strategii Rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji Świętokrzyskie Uzdrowiska na lata 2021–2027, Gmina Busko-Zdrój - Lider Obszaru Strategicznej Interwencji Świętokrzyskie Uzdrowiska (OSI ŚU), zaprasza mieszkańców Gminy Busko-Zdrój do udziału w spotkaniu informacyjno-warsztatowym, które odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2022 r. (środa) w godzinach od 16:00 do 17:30 w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju.

Celem spotkania jest zaprezentowanie założeń Strategii, jak również wypracowanie projektów strategicznych na rzecz obszaru uzdrowiskowego. Stąd też niezwykle ważne są dla nas Państwa komentarze, opinie i pomysły związane z programowaniem rozwoju tego obszaru.

Liczymy na Państwa obecność i zaangażowanie.

BURMISTRZ MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ

Waldemar Sikora

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].