Informacja podsumowująca przeprowadzone konsultacje społeczne projektów Uchwał Rady Miejskiej w Busku-Zdroju w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Busko-Zdrój wraz z załącznikami oraz w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji wraz z załącznikiem.

Dokumenty do pobrania:

Prezentacja [ pdf ].

Informacja podsumowująca przeprowadzone konsultacje społeczne projektu Uchwały Rady Miejskiej w Busku-Zdroju w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji wraz z załącznikiem [ pdf ].

Informacja podsumowująca przeprowadzone konsultacje społeczne projektu Uchwały Rady Miejskiej w Busku-Zdroju w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Busko-Zdrój wraz z załącznikami [ pdf ].