W wyniku dalszych prac nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta Busko-Zdrój zmienione zostały obszary wyznaczone do rewitalizacji. Wykaz tych obszarów przedstawia się następująco:

Nr obszaru  Nazwa obszaru   Opis obszaru
 1 ul. Mickiewicza i Centrum, ul. Sądowa, Park zdrojowy Obszar obejmuje:
- nieruchomości położone przy ul.Mickiewicza, pomiędzy ul. Kopernika i ul. Armii Krajowej oraz centrum miasta, tj. Plac Zwycięstwa, ul. Poprzeczną (stary dworzec) i ul. Targową (stara targowica);
- osiedle Legionów Polskich, nieruchomości położone przy ul Sądowej (budynki mieszkalne wielorodzinne, budynek starego sądu), tereny zielone „Glinianki”;
Orientacyjna powierzchnia obszaru – 31,9 ha.
 2 Osiedla: Kościuszki, Pułaskiego i Andersa Obszar położony między ul. Kopernika, Uchnasta, Kusocińskiego, Młyńską, Bohaterów Warszawy i Kościuszki, na którym zlokalizowane są trzy osiedla mieszkaniowe zarządzane głównie przez Spółdzielnię mieszkaniową w Busku-Zdroju.
Orientacyjna powierzchnia obszaru – 20,4 ha
 3 Osiedla: Świerczewskiego i Sikorskiego Obszar położony na południe od ul. Kazimierza Wielkiego i ul. S.Batorego, na którym zlokalizowane są osiedla mieszkaniowe wielorodzinne.
Orientacyjna powierzchnia obszaru – 25,8 ha.
 4 Zdrój Obszar obejmuje:
- teren parku zdrojowego;
- tereny położone między ulicami 1-go Maja i Rzewuskiego a ul. Grotta (zabudowa pensjonatowa i sanatoryjna);
- ciąg komunikacyjny ul. 12-go Stycznia i Waryńskiego z terenem dworca PKS;
- teren położony przy ul. Rehabilitacyjnej, na którym zlokalizowane są budynki wielorodzinne spółdzielcze i komunalne oraz Szpital Uzdrowiskowy „Górka”;
Orientacyjna powierzchnia obszaru – 73,2 ha.
 5 os.Piłsudskiego  Obszar obejmuje osiedle Piłsudskiego oraz teren Szkoły Podstawowej Nr 2. Orientacyjna powierzchnia obszaru – 7,4 ha.

Orientacyjny przebieg granic powyższych obszarów: [ pdf ].