Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Ogłoszenie

Busko przystąpiło do opracowania „Strategii Rozwoju Miasta
i Gminy Busko-Zdrój na lata 2015-2025"

Gmina Busko-Zdrój przystąpiła do opracowania „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Busko-Zdrój na lata 2015-2025", dokumentu w którym określone zostaną zasoby i potencjały Miasta i Gminy oraz kierunki dalszego rozwoju.

Opracowanie Strategii Rozwoju jest konieczne, ponieważ to ona będzie stanowiła formalną podstawę ubiegania się o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Zadania zaplanowane w ramach tego scenariusza przyczynią się do przywrócenia ładu przestrzennego, rozwoju gospodarczego, odbudowy więzi społecznych, ochrony środowiska naturalnego, zachowania dziedzictwa kulturowego, a tym samym poprawy jakości życia mieszkańców.

Istotą prac nad dokumentem jest określenie kierunków rozwoju Gminy oraz celów zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami lokalnej społeczności, a także przygotowanie zarysów zadań do realizacji, umożliwiających osiągnięcie zakładanych celów.

Dlatego też, Urząd Miasta i Gminy, zwraca się z apelem o aktywne wzięcie udziału w pracach nad dokumentem i wypełnienie kwestionariuszy przygotowanych specjalnie ankiet.

W formie papierowej kwestionariusze dostępne wkrótce będą w Urzędzie, w Biurze Obsługi Interesanta, pokój nr 3 na parterze magistratu oraz w Centrum Informacji Turystycznej, hol BSCK, al. Mickiewicza 22.

ANKIETA UWARUNKOWAŃ, POTRZEB I KIERUNKÓW ROZWOJU
MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ [ docx ].

Ankieta uwarunkowań, potrzeb i kierunków rozwoju Miasta i Gminy Busko Zdrój
- kierowana do kuracjuszy i turystów Uzdrowisk w Busku - Zdroju [ docx ].

FISZKA PROJEKTOWA [ docx ].