Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice

W związku z brakiem możliwości przyjęcia dzieci młodszych do publicznych przedszkoli, zachęcam Państwa do posyłania swoich 6-cio letnich dzieci do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej Nr 2 oraz Szkole Podstawowej Nr 3 w Busku - Zdroju.

Zapewniam, że godziny pracy oddziałów przedszkolnych w ww. szkołach w roku szkolnym 2016/2017 zostaną dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Opieka nad dziećmi oraz warunki ich pobytu w oddziałach przedszkolnych w szkołach nie będą odbiegać od obecnych w przedszkolach.

Pozytywne ustosunkowanie się Państwa do mojej prośby pozwoli na przyjęcie do przedszkoli dzieci młodszych.

Uprzejmie proszę Państwa o zrozumienie aktualnej sytuacji.

Burmistrz Miasta i Gminy
Busko-Zdrój