U W A G A !

OD 30 CZERWCA 2018 r. WZNOWIONO POŁĄCZENIA

KOLEJOWE DO BUSKA-ZDROJU

ZALECA SIĘ ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI NA TRASIE PRZEJAZDÓW KOLEJOWYCH W MIEJSCOWOŚCIACH:

• GALÓW–ZAGOSIEK
  • GALÓW–JATA
  • KAMEDUŁY
  • LAS WINIARSKI
  • SIESŁAWICE – WEŁECZ STARY

Wakacyjne kursy weekendowe pociągów potrwają do 2 września 2018r. Będą odbywały się dwa razy dziennie.

W każdą sobotę i niedzielę odjazd z Kielc o godzinie 11.04 i 19.13. Odjazd z Buska o godzinie 12.06 i 20.20. Podróż potrwa niecałą godzinę. Bilet kolejowy można zakupić w pociągu w cenie 6,20 zł.

Dowóz pasażerów do miasta i z miasta zapewnia Gmina Busko-Zdrój. Dwa autobusy będą obsługiwać trasę: Dworzec kolejowy – Dworzec PKS – Waryńskiego – Parkowa – Grotta – Kościuszki – Poprzeczna (i odwrotnie) w korelacji z rozkładem jazdy pociągu.

Rozkład jazdy na linii komunikacyjnej od 30.VI do 2.IX.2018