W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, dla uczczenia tego wydarzenia portal lubiezwiedzac.pl przygotowuje specjalną akcję dla miłośników fotografii. Portal szykuje wydanie Wielkiego Albumu Polski - albumu wyjątkowego, bo tworzonego przez mieszkańców miast i miasteczek. Zachęcamy do przesyłania swoich fotografii i promocji naszego miasta.

- Poprzez nasz album chcemy pokazać na fotografiach polskie miasta i miasteczka, ukazać zabytki, ciekawostki i atrakcje turystyczne, ale chcemy pokazać je spojrzeniem mieszkańców, stworzyć wyjątkowe wydawnictwo prezentujące zdjęcia nadesłane, a nie tworzone na zamówienie przez profesjonalnych fotografów - mówią o pomyśle organizatorzy.

Zachęcamy mieszkańców do zgłoszenia na portal www.lubiezwiedzac.pl swoich fotografii i pokazania innym jakie turystyczne atrakcje i zabytki posiada nasze miasto i województwo świętokrzyskie. Wszystkie nadesłane zdjęcia będą dostępne na portalu i będą promować atrakcje Świętokrzyskiego, a najlepsze fotografie zostaną opublikowane w albumie. Zdjęcia można przesyłać do końca września, a album ukaże się w dniu 100 rocznicy odzyskania niepodległości, będzie dostępny na stronie portalu i każdy będzie mógł go pobrać za darmo na swój komputer jako pamiątkę.

Redakcja portalu lubiezwiedzac.pl