W ostatni weekend sierpnia (25-26) na terenach zielonych przy Domu Kultury odbędą się Dni Buska-Zdroju. Impreza cieszy się dużym powodzeniem, a z roku na rok Busko gości topowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Wśród tegorocznych artystów wystąpi m.in. popularny zespół LemOn oraz wokalistka Monika Lewczuk. A gwiazdą niedzielnej odsłony Dni Buska będzie Zakopower z charyzmatycznym liderem Sebastianem Karpiel-Bułecka.

Na wydarzenie serdecznie zapraszają państwa Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury.

Dni Buska-Zdroju 2018