Znasz osobę, bądź grupę osób angażujących się wolontaryjnie? Zachwyca cię ich działanie? Może warto promować taką postawę społeczną?

Regionalne Centrum Wolontariatu, Diecezjalne Centrum Wolontariatu wraz z Wolontariatem przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach zachęca do zgłaszania ludzi z pasją pomagania do konkursu Laur Wolontariatu! Rozstrzygnięcie odbędzie podczas uroczystej więtokrzyskiej Gali Wolontariatu 5 grudnia 2018 roku. Termin zgłaszania kandydatów do nagrody upływa dnia 26 listopada 2018 r.

Szczegóły na laurwolontariatu.pl

Magdalena Gwóźdź