Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Michał Maroński  nowym wiceburmistrzem Miasta i Gminy Busko-Zdrój Od 1 stycznia 2019r. stanowisko I zastępcy burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój objął Michał Maroński, który do tej pory pełnił funkcję prezesa KZC „Ponidzie”.

- Wiem, że czeka przede mną wiele pracy i wyzwań, i zdaję sobie sprawę z tego, że realizacja zadań wynikających ze stanowiska zastępcy burmistrza jest dużym wyzwaniem – powiedział 38 –letni wiceburmistrz.

W Urzędzie Miasta i Gminy pełnił będzie pieczę nad sprawami z zakresu gospodarki komunalnej, nieruchomości, ochrony środowiska i rolnictwa oraz spraw oświaty, infrastruktury społecznej i promocji. - Chciałbym usprawnić działania urzędu i jednostek podległych oraz poprawić komunikację z mieszkańcami gminy – podkreślił w wypowiedzi.

Michał Maroński ma 38 lat, jest absolwentem prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2004 roku prowadził własną działalność gospodarczą, pracował w Kielcach i w Warszawie w finansowych korporacjach. Przez ostatnie 4 lata pracował w KZC Ponidzie, 2 lata na stanowisku zastępcy przewodniczącego zarządu, a później na stanowisku prezesa zarządu. Społecznik, inicjator i współorganizator wielu akcji charytatywnych, przewodniczył Stowarzyszeniu Porozumienie Samorządowe.

EHR