Nowe oświetlenie uliczneGmina Busko-Zdrój ze środków budżetowych wybudowała oświetlenie uliczne w sołectwach: Mikułowice, Budzyń i Wełecz.Nowe oświetlenie uliczne

W Wełczu (w ramach funduszu sołeckiego) zamontowano 6 sztuk słupów oświetleniowych wraz z oprawami. Przebudowa oświetlenia ulicznego w Budzyniu przyniosła montaż 10 słupów oraz 9 opraw, a w Mikułowicach postawiono 19 słupów z oprawami.

Łącznie wraz z dokumentacją projektową z gminnego budżetu na inwestycję wydatkowano 221 325 zł.

Uliczne oprawy wykonane w technologii Led gwarantują energooszczędność, a podczas eksploatacji utrzymują strumień świetlny na stałym poziomie.