Na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemara Sikory do Urzędu Miasta i Gminy przybył Wojciech Lubawski, nowy prezes spółki „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A., który zastąpił na stanowisku ustępującego Wojciecha Legawca.

Spotkanie odbyło się 15 lutego 2019 r. i miało charakter oficjalny. Burmistrz Sikora, w imieniu Gminy przedstawił informację na temat systematycznych działań, jakie są podejmowane aby rozbudować, zmodernizować i uporządkować przestrzeń publiczną w mieście. Prezes Lubawski zaprezentował natomiast najbliższe plany inwestycyjne i gospodarcze spółki. Obie strony były zgodne co do konieczności ścisłej współpracy dla zrównoważonego rozwoju Buska-Zdroju a zwłaszcza jego części uzdrowiskowej.

Wojciech Lubawski został wybrany na prezesa „Uzdrowiska Busko-Zdrój” S.A. w poniedziałek 11 lutego 2019 r. przez Radę Nadzorczą spółki.