Przedstawiciele Powiatowej Rady Świętokrzyskiej Izby Rolniczej w Busku-Zdroju Jacek Wach i Stanisław Tomala zapraszają do odwiedzenia XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w dniach 15-17.03.2019r.

Dwuosobowe zaproszenia dostępne są w pokoju nr 8 Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

W pierwszym dniu Targów w dniu 15.03.2019r., o godz.12.00 odbędzie się szkolenie na temat zatrudnienia obcokrajowców przy pracach polowych. Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o zgłoszenie do Izby Rolniczej w Busku-Zdroju Tel. 41 370 16 40 do dnia 13.03.2019 r., do godz. 15.00.