Mniej smogu dla nas i dzieci daje ciepło z sieci.Dane Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska wskazują, że największym wytwórcą szkodliwych substancji są indywidualne źródła ciepła. Zatem najlepszym sposobem na likwidację niskiej emisji i smogu w miastach jest ograniczenie zanieczyszczeń pochodzących z przydomowych palenisk. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest więc podłączenie budynku do sieci ciepłowniczej i ogrzewanie mieszkania ciepłem systemowym.

Działaniami wspierającymi przyłączenia do systemu ciepłowniczego są:

- rządowy program „Czyste powietrze”,
- dotacja Gminy Busko-Zdrój mająca na celu ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza.

Mniej smogu dla nas i dzieci daje ciepło z sieci.

Jeśli nie korzystasz z ciepła systemowego, tylko z innego sposobu ogrzewania, a chcesz to zmienić, najlepiej zapytaj o to dostawcę ciepła - Komunalny Związek Ciepłownictwa „Ponidzie”w Busku-Zdroju.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

telefonicznie: 41 378 27 89
osobiście: w siedzibie KZC „Ponidzie” os. gen. W. Sikorskiego 42, Busko-Zdrój w godz. 7.00 – 15.00