Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Ilu rzeczywiście turystów i kuracjuszy przybywa corocznie do Buska-Zdroju? Z czym najbardziej kojarzy im się nasze miasto? Jak oceniają poziom usług uzdrowiskowych i turystycznych? Tego wszystkiego dowiemy się na podstawie badań ankietowych przeprowadzonych na ulicach Buska-Zdroju podczas tegorocznych wakacji.

Ankietyzacja, której celem jest zbadanie ruchu turystycznego w Busku-Zdroju, prowadzona będzie w kluczowych punktach miasta takich jak pl. Zwycięstwa, aleja Mickiewicza czy Park Zdrojowy. Każdy z ankieterów będzie posiadała specjalny identyfikator oraz pismo potwierdzające wykonywanie zadania publicznego, sygnowane przez Burmistrza Miasta i Gminy. Od połowy lipca ankiety trafią również do osób przebywających w buskich sanatoriach.

Badanie ruchu turystycznego prowadzone będzie w sposób ilościowy i jakościowy. Dzięki temu Urząd Miasta chce zweryfikować dane statystyczne, które pozyskuje corocznie od tutejszych podmiotów lecznictwa uzdrowiskowego a także z raportów Głównego Urzędu Statystycznego. Dane jakościowe wykorzystane zostaną m.in. do opracowania Strategii Rozwoju Turystyki Miasta i Gminy Busko-Zdrój na lata 2020-2025.

Wszystkich gości zachęcamy do udziału w ankiecie, na każdego kto wypełni ankietę czeka drobny upominek.