W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi zakończenia inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji deszczowej w ul. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju” planowanego na 23 września 2019 r. informujemy, że Gmina Busko-Zdrój otrzymała dodatkowe środki finansowe w ramach promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. W związku z koniecznością rozliczenia wspomnianej promesy w bieżącym roku budżetowym Gmina odstępuje od pierwotnego zamiaru odtworzenia nawierzchni asfaltowej po trasie kolektorów deszczowych oraz przystępuje do kompleksowego remontu ul. Kazimierza Wielkiego, obejmującego renowację jezdni, chodników, zjazdów na posesje oraz zatok parkingowych. Planowany termin zakończenia robót przewidywany jest na 30 listopada br.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.