Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”Do 15 lutego 2020 roku przyjmowane są zgłoszenia par małżeńskich z gminy Busko-Zdrój, które mogą poszczycić się minimum 50-letnim stażem małżeńskim, a nie otrzymały dotąd medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Zgłosić takie pary mogą członkowie rodzin, sami zainteresowani jubilaci, a także sołtys wsi, radni, a nawet sąsiedzi i znajomi.

Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” wręczone zostaną podczas uroczystości zorganizowanej przez Urząd Stanu Cywilnego w Busku - Zdroju.

Zgłoszenia par przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku - Zdroju, al. Mickiewicza 10, I piętro, pokój nr 21, 22 lub telefonicznie 41 370 52 33, 41 370 52 44.