Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
z dnia 12.03.2020 r.
w sprawie działań Gminy Busko-Zdrój związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19

Szanowni Państwo!

W związku z zapowiedzią Ministra Zdrowia dotyczącą wydania rozporządzenia wprowadzającego stan zagrożenia epidemicznego w Polsce informuję, że od dnia 13.03.2020 r. ograniczony zostanie ruch i obsługa interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

Na czas nieokreślony zamknięte zostaną drzwi główne od ul. Mickiewicza a wejście do budynku możliwe będzie jedynie od strony parkingu wejściem przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Do użytku publicznego pozostaje jedynie prawe skrzydło parteru, gdzie poza Biurem Obsługi Interesanta dostępni będą pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego i spraw obywatelskich oraz Wydziału Finansowo-Budżetowego. Pozostała część budynku, w tym kasa Banku Spółdzielczego w lewym skrzydle parteru, pozostanie zamknięta do odwołania.

Wpłaty zobowiązań na rzecz gminy należy dokonywać bez pobierania dodatkowych opłat w kasach Banku Spółdzielczego przy ul. Batorego. Rekomenduje się również aby do minimum ograniczyć wizyty w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju a wszelkie sprawy załatwiać telefonicznie, mailowo lub poprzez inne dostępne środki zdalnej komunikacji.

O ewentualnych dalszych decyzjach związanych z ograniczeniem transmisji wirusa COVID-19 będziemy informować na bieżąco. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Zamknij