Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju będzie ponownie otwarty od środy, 3.06.2020 r. Część spraw nadal będzie prowadzona w dotychczasowym trybie, więcej spraw natomiast można będzie załatwić osobiście.

Ze względu na Covid-19, wejście na teren urzędu będzie wiązało się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Każda osoba musi mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekować ręce w przedsionku budynku. Ruch interesantów kierowany będzie przez wyznaczonego pracownika urzędu, który wskaże stanowiska, przy których można będzie załatwić konkretną sprawę.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii bezpośrednia obsługa interesanta będzie realizowana w następujących zakresach:

  • rejestracji stanu cywilnego,
  • ewidencji ludności i dowodów osobistych,
  • świadczenia usług komunalnych,
  • administracji architektoniczno-budowlanej,
  • ochrony środowiska.

Dla interesantów dostępny będzie parter budynku z wyłączeniem jego lewego skrzydła. Poza stanowiskami dedykowanymi konkretnym sprawom, można będzie skorzystać z pokoju ogólnego, w którym załatwiane będą sprawy spoza wymienionego wcześniej katalogu, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.

Do urzędu można będzie wejść – tak jak dotychczas - jedynie od parkingu. Wejście główne pozostanie zamknięte.

Zamknij