eog

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój
zaprasza

wszystkich mieszkańców miasta Busko-Zdrój,
młodzież, osoby z niepełnosprawnościami, seniorów,
przedsiębiorców, pracodawców, kadrę pedagogiczną,
przedstawicieli organizacji pozarządowych
na zdalne spotkania warsztatowe

„Wypracowanie wizji, celów i działań składających się na nową ścieżkę rozwoju miasta Busko-Zdrój”

Warsztaty on-line odbędą się dnia
24-06-2020 r. (środa) w godzinach 12:00 – 15:00

Szanowni Państwo

Z prawdziwą przyjemnością pragnę Państwa zaprosić na warsztaty prowadzone w ramach II etapu programu Rozwój Lokalny w ramach tzw. Funduszy Norweskich i EOG. Warsztaty podsumują naszą dotychczasową pracę nad projektem, ale przede wszystkim mają na celu wypracowanie nowej ścieżki rozwoju dla Buska-Zdroju.

Wspólnie będziemy dyskutować nad wizją naszego miasta, wyznaczymy cele ważne z punktu widzenia mieszkańców miasta oraz określimy działania, które należy podjąć dla ich osiągnięcia.

W dobie koronawirusa warsztaty odbędą się zdalnie, dlatego też możecie w nich Państwo uczestniczyć ze swoich domów, miejsc pracy, miejsc w których przebywacie.

Bardzo liczę na Państwa obecność on-line. Jestem głęboko przekonany, iż warsztaty okażą się dobrze wykorzystanym czasem dla konstruktywnej dyskusji o przyszłości Buska-Zdroju i zaowocują powstaniem spójnego projektu, będącego odpowiedzią na problemy, potrzeby i oczekiwania mieszkańców, aby nam wszystkim żyło się w Busku-Zdroju coraz lepiej.

Uwaga!!!

Do sprawnego udziału w warsztatach niezbędne jest posiadanie sprzętu (komputer, smartfon) z łączem internetowym z dostępną kamerą i mikrofonem.

Udział w warsztatach zdalnych należy zgłosić e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 22-06-2020 r. godz. 12:00. W e-mailu zwrotnym otrzymacie Państwo link do aplikacji, przy pomocy której warsztaty zostaną przeprowadzone. Warsztaty prowadzone będą na platformie Zoom.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].