Szanowni Państwo - przedsiębiorcy!

Miasto i Gmina Busko-Zdrój aktywnie monitoruje sytuację w związku z koronawirusem (COVID-19) i dąży do minimalizowania skutków gospodarczych pandemii, dlatego ponownie zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w przygotowanej ankiecie, której celem jest uzyskanie wiedzy na temat wpływu epidemii koronawirusa na lokalną gospodarkę.

Uzyskane z ankiet informacje zostaną wykorzystane w postaci zbiorczych zestawień, z zachowaniem anonimowości.

Przedłużyliśmy czas przyłączenia się do badania i wypełniania ankiety Za udzielenie odpowiedzi z góry bardzo dziękujemy!

Ankieta będzie aktywna do 10 lipca do godz. 18.00 i dostępna pod adresem: https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=v3zqj9jav76zj7zfdtvot1jz