Gmina Busko-Zdrój poszukuje
partnerów społecznych do wspólnej realizacji projektu.

Otwarty nabór wniosków

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza wskazane niżej organizacje i podmioty do udziału w naborze na partnerów do projektu przygotowywanego przez Miasto i Gminę Busko-Zdrój w ramach Programu „ROZWÓJ LOKALNY” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Projekt, nad którym pracuje Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój jest wieloaspektowy, integruje różne obszary działalności miasta w celu kompleksowej poprawy jakości życia oraz lepszego dostosowania administracji samorządowej do potrzeb mieszkańców.

Zgłoszenia partnerstwa należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 14-10-2020 r.
e-mailem na adres:

Partnerami w ramach projektu mogą być m.in.:

• fundacje
  • stowarzyszenia
  • jednostki organizacyjne
  • jednostki samorządu terytorialnego
  • spółki komunalne.

Zgodnie z Regulaminem naboru i wyboru projektów, partnerami krajowymi nie mogą być osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki prawa handlowego, z wyjątkiem komunalnych i państwowych osób prawnych oraz towarzystw budownictwa społecznego.

Serdecznie zapraszam potencjalnych partnerów do udziału w naborze i zgłaszania chęci partnerstwa w celu wspólnej realizacji projektu.

Organizacje, które zostaną wybrane jako partnerzy miasta, będą pełniły bardzo ważną rolę w przygotowaniu oraz realizacji projektu.

Partnerzy wnoszą do projektu swoje zasoby: osobowe, organizacyjne, techniczne, itp. Nie ma wymogu wniesienia wkładu finansowego przez partnerów – w ramach projektu Gmina Busko-Zdrój ubiega się o dofinansowanie z Funduszy Norweskich i EOG w wysokości 100% kosztów kwalifikowalnych.

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie [ pdf ].
Załącznik nr 1 Formularz ofertowy [ pdf ] [ docx ].
Załącznik nr 2 Wzór listu intencyjnego [ pdf ] [ docx ].