Radni Rady Miejskiej w Busku-Zdroju,
Sołtysi,

W związku z trwającym procesem na rzecz opracowania Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Buska-Zdroju na lata 2021–2030, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza Państwa na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 10 listopada 2021 r. o godzinie 13:00 w Auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury przy Alei Adama Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju.

Podczas spotkania ekspert zewnętrzny przekaże Państwu najważniejsze informacje o ww. dokumencie – jego znaczeniu dla obszaru, genezie powstawania i zakresie merytorycznym opracowania. Zaprezentowane zostaną wyniki diagnozy sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej oraz plan strategiczny.

Liczymy na Państwa obecność i zaangażowanie.

Serdecznie zapraszam

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój