Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Burmistrz Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informują, że wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców gminy, już wkrótce w naszym mieście zostanie oddana do użytku nowoczesna pracownia RTG. Pracownia mieści się w Przychodni przy ul. Sądowej 9 w Busku-Zdroju (poziom -1, gabinet nr 08) i rozpocznie pracę od 3 stycznia 2022 roku.

Czynna będzie codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 8-18.

Zdjęcie przedstawia wnętrze pracowni RTG

Zakres realizowanych świadczeń:

- zdjęcie klatki piersiowej w projekcji AP i bocznej
- zdjęcia kostne:

• kręgosłupa (cały kręgosłup) w projekcji AP i bocznej
  • kręgosłupa (odcinkowe) w projekcji AP i bocznej
  • kończyn w projekcji AP i bocznej
  • miednicy w projekcji AP i bocznej

- zdjęcie czaszki
- zdjęcie zatok
- zdjęcie przeglądowe jamy brzusznej

Serdecznie zapraszamy.