Szanowni Mieszkańcy!

W związku z pracami nad dokumentem Strategii Rozwoju Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Busko-Zdrój na lata 2021–2030, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, zaprasza mieszkańców Gminy Busko-Zdrój do udziału w spotkaniu informacyjno-warsztatowym, które odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2022 r. (wtorek) w godzinach od 14:00 do 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju  (sala nr 25), al. Mickiewicza 10 w Busku-Zdroju.

Celem spotkania jest zaprezentowanie założeń opracowywanej Strategii, jak również wypracowanie projektów strategicznych na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców obszaru funkcjonalnego.
Stąd też niezwykle ważna jest dla nas Państwa obecność.

Serdecznie zapraszam

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Dokument źródłowy do pobrania pdf ].