W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu inwestycji polegającej na rozbudowie ulicy Wschodniej z drogą krajową nr DK73 oraz przebudowy ulicy Partyzantów w Busku-Zdroju w ramach zadania „Budowa ulicy Wschodniej etap III wraz z przebudową ulicy Partyzantów nr 314150 T w Busku-Zdroju" w ramach „Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg”, Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informuje o konieczności wprowadzenia od dnia 05.12.2022r tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Partyzantów.

Zmiana organizacji polegać będzie na wyłączeniu z ruchu ulicy Partyzantów na odcinku od ul. Widuchowskiej do drogi krajowej DK73 – ulica Objazdowa w Busku-Zdroju. W trakcie prowadzonych robót budowlanych na ul. Partyzantów możliwy będzie jedynie dojazd do wszystkich posesji zlokalizowanych przy w/w ulicach, natomiast pozostały ruch drogowy zostanie skierowany wyznaczonym objazdem tj. ulicami Widuchowską, Kazimierza Wielkiego i Grotta.