W związku z planowaną inwestycją pn.

„Budowa zbiornika Maskalis na rzece Maskalis w km 15+700 na terenie miejscowości Łatanice/Chotelek, gm. Wiślica, Busko - Zdrój” zapraszamy mieszkańców zainteresowanych Gmin do wzięcie udziału w spotkaniu informacyjnym, które się odbędzie w dniu:

30.01.2024r. o godz. 16.00-18.00 w sali w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łatanicach (Łatanice 36, 28-160 Wiślica).

Na spotkaniu zostaną przedstawione zaproponowane w koncepcji warianty realizacji projektu.

Obecni na spotkaniu przedstawiciele Zamawiającego i Projektanta odpowiedzą na ewentualne pytania uczestników spotkania.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].