Narodowy Spis Powszechny

NOC SPISOWA - 30.09.2021!

Szanowni Mieszkańcy,
do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Widząc Państwa ogromne zainteresowanie plenerowym Biurem Spisowym zlokalizowanym w Domu Zdrojowym Kompleksu #TężniaBusko serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości spisania się w w/w obiekcie w najbliższy czwartek 30 września w godzinach od 16.30 do 19.30.

Plenerowe Biuro Spisowe

Szanowni Mieszkańcy,
w najbliższą niedzielę (26.09.2021) w godz. 12.00 - 15.00 Gminne Biuro Spisowe w Busku-Zdroju zaprasza do plenerowego punktu spisowego zlokalizowanego na terenie rekreacyjnym Karabosy w Siesławicach.

Serdecznie zapraszamy!

NOC SPISOWA

Szanowni Mieszkańcy,

zapraszamy do skorzystania z możliwości spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 podczas Nocy Spisowej, która odbędzie się 25.09.2021 r. (sobota) w godzinach od 16.00 do 20.00 w Domu Zdrojowym Kompleksu #TężniaBusko.

Na Mieszkańców biorących udział w akcji czekają atrakcyjne upominki.

#NSP2021

Wydłużony czas pracy infolinii spisowej!

Korzystając z pięknej słonecznej pogody Gminne Biuro Spisowe w dniu dzisiejszym tj. 15.09.2021 r. zlokalizowane będzie przed siedzibą Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

Mieszkańców, którzy nie dokonali jeszcze obowiązkowego spisu serdecznie zapraszamy w godzinach od 10 do 14.

Czekają na Państwa upominki.

Spis w ZUS-ie

To już ostatnia szansa na Spis w plenerze!!!

Mieszkańców miasta i gminy Busko-Zdrój, którzy jeszcze nie dokonali spisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zapraszamy do stoiska spisowego podczas Jarmarku Norbertańskiego, który odbędzie się w dniach 4 – 5 września br. na Alei Mickiewicza.

Zapraszamy do stoiska spisowego podczas Dni Buska

Mieszkańców miasta i gminy Busko-Zdrój, którzy jeszcze nie dokonali spisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zapraszamy do stoiska spisowego podczas Dni Buska.

Stoisko będzie zlokalizowane przy wejściu głównym do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury 28 sierpnia (sobota) w godzinach od 12.00 do 18.00 oraz 29 sierpnia (niedziela) w godzinach od 11.00 do 17.00.

Na spisane osoby czekają drobne upominki.

Serdecznie zapraszamy.

Loteria #NSP2021

Zapraszamy do udziału w finałowym losowaniu loterii #NarodowegoSpisuPowszechnego.

Losowanie nagród głównych odbędzie się 14 lipca 2021 roku o godzinie 12.00 i wezmą w nim udział wszystkie zarejestrowane zgłoszenia w loterii. Nagrodami głównymi jest 16 samochodów osobowych.

Regulamin loterii dostępny na: ? https://loteria.spis.gov.pl/.

#GUS #statystyki #NSP2021 #SpisPowszechny #LoteriaNSP2021 #Loteria #LiczySięKażdy #LiczymySięDlaPolski