W związku z utrzymywaniem się na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, rosnącą liczbą zakażeń SARS-CoV-2 oraz wprowadzeniem obostrzeń dotyczących zakwalifikowana powiatu buskiego do tzw. Czerwonej Strefy, zalecamy ograniczenie kontaktu osobistego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju DO NIEZBĘDNEGO MINIMUM.

Klienci Ośrodka przyjmowani będą po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny wizyty z pracownikami Ośrodka. Osoby potrzebujące pomocy proszone są o kontakt z OPS telefoniczny lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wypełnione dokumenty można także wysłać pocztą tradycyjną na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju, ul. Kościuszki 2a, 28-100 Busko-Zdrój.

Telefon ogólny: 41 370 51 00 lub 41 378 44 42

W Ośrodku obowiązuje system jednego wejścia oraz obowiązek zasłaniania nosa i ust. Po wejściu do budynku obowiązkowa dezynfekcja rąk. W kolejce przed wejściem do budynku należy zachować co najmniej 1,5 m odległości.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie wypłaty świadczeń realizowane są na bieżąco.